Maicandy no.1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maicandy no.1

Welcome to the first Serbian forum about two rebel princesses, Maite Perroni and Dulce Maria!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!!

Go down 
+2
_ardillita_
*Dina sweet girl*
6 posters
AuthorMessage
*Dina sweet girl*
Miembro-Nuevo
Miembro-Nuevo
*Dina sweet girl*


Female
Number of posts : 3
Age : 29
Maicandy moto : ***Pink sweet sexy world***
Koliko wolish Dulce? :
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Right_bar_bleue

Koliko wolish Maite? :
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-18

Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Empty
PostSubject: Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!!   Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 1:15 pm

Ovako...pocnimo: Zovem se Dina.Imam 13 godina,zivim na Vidikovcu u Beogradu.Gledam REBELDE & imam iste osobine kao Mia.Omiljena RBD-ovka mi je Maite. Obozavam Rihannu,Avril,Nelly Furtado,Nicole Scherzinger & Fergie. Od pevaca mnogo volim Justina T.,Timbalanda i Enriquea. Zaljubljena sam u jednog srecnika vec 10 meseci. Visoka sam 163,a teska 45 kg.Imam zelene oci & smedje-plavu-ridju kosu. Kosa mi je ono,,,brate kao paleta sa temperama. lol I,dalje,mrzi me da pisem... Pitajte sta vas zanima,ja sad palim....Caos!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Smile Smile P.S. UzIvAj!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
_ardillita_
~Para que hacer la guerra...quando la paz no cuesta apsolutamente nada?~
~Para que hacer la guerra...quando la paz no cuesta apsolutamente nada?~
_ardillita_


Female
Number of posts : 1226
Age : 30
Maicandy moto : Amistad es lo mas importante!
Location : Music & Art
Koliko wolish Dulce? :
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Right_bar_bleue

Koliko wolish Maite? :
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-27

Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!!   Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 10:47 pm

WeLcOmE!
Back to top Go down
#*Uckerronita*#
Miembro-Nuevo
Miembro-Nuevo
#*Uckerronita*#


Female
Number of posts : 31
Age : 27
Maicandy moto : May y Dul-DIVAS
Koliko wolish Dulce? :
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Right_bar_bleue

Koliko wolish Maite? :
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-02-17

Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!!   Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 3:28 pm

Welcome!
Back to top Go down
ReBeL pRiNcEsS
.:Maite moder:.
.:Maite moder:.
ReBeL pRiNcEsS


Female
Number of posts : 706
Age : 27
Maicandy moto : •♦♥Chaverroni x siempre♥♦•
Location : Muzika,RBD...
Koliko wolish Dulce? :
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Right_bar_bleue

Koliko wolish Maite? :
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-30

Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!!   Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 11:20 pm

WeLcOmE!
Back to top Go down
http://www.rbdfans.niceboard.net
Vampir
Somos dos pero tenemos una cosa en comun-nuestro valioso amor
Somos dos pero tenemos una cosa en comun-nuestro valioso amor
Vampir


Female
Number of posts : 759
Age : 28
Maicandy moto : amor es una drama sin toca general... amor es una guerra sin ningun señal...
Ime i prezime : YoZz@ F.
Location : enjoying the bite of my vampire {edward}
Koliko wolish Dulce? :
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Right_bar_bleue

Koliko wolish Maite? :
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-27

Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!!   Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 7:12 pm

WELCOME!!!!!!
Back to top Go down
http://maiperroniforum.coolbb.net/
%^DuLcE fAn%^
Miembro-Junior
Miembro-Junior
%^DuLcE fAn%^


Female
Number of posts : 352
Age : 31
Maicandy moto : ★En conciertos★
Ime i prezime : ★(=MoDa,PrIjAtElJi & LjuBAv=)★
Location : ★(=Hhahahahah..nemam pojma..=)★
Koliko wolish Dulce? :
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Right_bar_bleue

Koliko wolish Maite? :
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-28

Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!!   Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 11:02 pm

Welcome
Back to top Go down
Sponsored content





Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!!   Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cao! Upoznaj me obavezno!!!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» //Procitajte obavezno//
» Upadajte ljudi obavezno!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Maicandy no.1 :: Forum&Users :: New users-
Jump to: