Maicandy no.1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maicandy no.1

Welcome to the first Serbian forum about two rebel princesses, Maite Perroni and Dulce Maria!
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
_ardillita_
~Para que hacer la guerra...quando la paz no cuesta apsolutamente nada?~
~Para que hacer la guerra...quando la paz no cuesta apsolutamente nada?~
_ardillita_


Female
Number of posts : 1226
Age : 30
Maicandy moto : Amistad es lo mas importante!
Location : Music & Art
Koliko wolish Dulce? :
OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Right_bar_bleue

Koliko wolish Maite? :
OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-27

OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Empty
PostSubject: OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!!   OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 11:35 pm

Stvarno nije fer!!! Zasto nedolazite na 4um??? Zasto imamo samo 20 clanova? Zasto ga niko ne reklamira osim admina? Zasto????!!!! Ja se mnogo trudim oko 4uma i po 4 puta dnevno dolazim, dok neko ne dodje ni jednom. Ne treba mi 1000 clanova ako niko nece nikad doci! Ja i Jovana smo pokusale SVE! Stalno menjamo look, 4um je dosta sadrzajan tj. ima dosta tema, a ako mislite da nema, otvarajte ih! A pokusale smo i da napravimo zurku, ali niko nije dosao... smrc...smrc...
no 4 no 4 no 4 no 4 no 4 no 4 no 4 no 4 no 4 no 4
333 333 333 333 333 333 333 333 333 333
Back to top Go down
Vampir
Somos dos pero tenemos una cosa en comun-nuestro valioso amor
Somos dos pero tenemos una cosa en comun-nuestro valioso amor
Vampir


Female
Number of posts : 759
Age : 28
Maicandy moto : amor es una drama sin toca general... amor es una guerra sin ningun señal...
Ime i prezime : YoZz@ F.
Location : enjoying the bite of my vampire {edward}
Koliko wolish Dulce? :
OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Right_bar_bleue

Koliko wolish Maite? :
OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-27

OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Empty
PostSubject: Re: OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!!   OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 12:30 am

Olja mnogo ti hwala shto podrzhawash owaj 4um!!!!!
Ja se 100% slazhem sa Oljom!!!
Ljudi, pa gde ste wi, wi ne dolazite po 2-3 dana samo Olju widim na owom forumu!!!!!
Ja sam naprawila i izbor za moda da bih was malo dowukla, pokushala sam da naprawim i zhurku ali niko nije doshao, Olja i ja se trudimo skroz, mi reklamiramo 4um swuda a wi se samo registrowali i otishli!!!!!
Ja sam chlanowima koji nemaju nijednu poruku poslala e-mailowe sada widecemo shta ce biti...
Jer wam je bash dojadio forum? Pa narawno kada nema nishta nowog jedwa smo i sakupili 1000 postowa!!!!!
Ja sam mislila da kada dodjem (kada nisam bila tu mesec dana) da cete biti redowniji i to swe a ja kad sam se wratila ochekiwalo me je bash prijatno iznenadjenje: sw najredowniji od pre su zapostawili forum i sada wi ne dolazite!!!!!
Uopshte ne reklamirate forum!!!!!
Pa ne zhelim da mi propadne i owaj forum swi biwshi forumi su mi propali, zashto uwek bash na moje forume niko ne dolazi, jel su swi moji forumi dosadni???
Ljudi ewo suza mi se jedna spustila kroz lice, ne znate koliko ste me razocharali!!!!! Ne mogu da werujem!!!!!
Owako wishe nece moci ili cete biti redowni ili da hakujem forum pa chak i da ga obrishem, izbor je na wama!
Pa wi widite...
Back to top Go down
http://maiperroniforum.coolbb.net/
ReBeL pRiNcEsS
.:Maite moder:.
.:Maite moder:.
ReBeL pRiNcEsS


Female
Number of posts : 706
Age : 27
Maicandy moto : •♦♥Chaverroni x siempre♥♦•
Location : Muzika,RBD...
Koliko wolish Dulce? :
OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Right_bar_bleue

Koliko wolish Maite? :
OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-30

OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Empty
PostSubject: Re: OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!!   OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 1:43 pm

Sorry,ja imam problema sa sifrom,nickom i e-mail.Uvek zaboravim e-mail,posto imam 100000000000 i onda posle 1000 god. kada se setim dodjem...
Back to top Go down
http://www.rbdfans.niceboard.net
%^DuLcE fAn%^
Miembro-Junior
Miembro-Junior
%^DuLcE fAn%^


Female
Number of posts : 352
Age : 31
Maicandy moto : ★En conciertos★
Ime i prezime : ★(=MoDa,PrIjAtElJi & LjuBAv=)★
Location : ★(=Hhahahahah..nemam pojma..=)★
Koliko wolish Dulce? :
OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Right_bar_bleue

Koliko wolish Maite? :
OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Left_bar_bleue10 / 10010 / 100OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Right_bar_bleue

Registration date : 2008-01-28

OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Empty
PostSubject: Re: OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!!   OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Icon_minitimeSun Mar 16, 2008 10:34 pm

Ja dolazim ali nema nikoga i onda odem
Back to top Go down
Sponsored content





OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Empty
PostSubject: Re: OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!!   OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
OVAKO JEDNOSTAVNO NEMOZE!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ovako reklamirajte forum svuda

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Maicandy no.1 :: Forum&Users :: Recycle bin-
Jump to: